Zabawki Fisher-Price to doskonałe pomysły na prezent na nadchodzący Dzień Dziecka. Poza interaktywnymi zabawkami dla najmłodszych, uwagę zwracają także zestawy Little People oraz Imaginext dla starszych maluchów. Zabawki Fisher-Price pozwalają dzieciom kreować różne światy, pomagają rozwijać najważniejsze umiejętności, a do tego pobudzają wyobraźnię i chęć poznawania. Nie do przecenienia są takżejakość wykonania oraz gwarancja bezpieczeństwa produktów.

LITTLE PEOPLE – stymulacja rozwoju wyobraźni
Linia zabawek Little People przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1–5 lat. Urocze postaci, zwierzęta, pojazdy, budynki i inne zestawy w kształtach i rozmiarach idealnych dla małych rączek pomagają bawiącym się maluchom poznawać świat, dokonywać niezwykłych odkryć, tworzyć barwne historie, a także wcielać się w różne role. Kiedy starsze dzieci zaczynają tworzyć samodzielnie własne opowieści, zabawki Little People idealnie pomogą stymulować wyobraźnię i zachęcą do kreatywnej zabawy.

 
Remiza Strażacka Little People 
Włączyć alarm! Pali się! Eddie z Little People musi działać błyskawicznie! Twój mały strażak może poprowadzić go przez drzwi, następnie pomóc „wejść” po drabinie i w końcu obrócić uchwyt, aby Eddie wskoczył do oczekującego wozu strażackiego. Będzie pędził co sił, aby jak najszybciej wkroczyć do akcji! Po ugaszeniu pożaru wystarczy podnieść szlaban, aby wpuścić Eddiego i wóz z powrotem do remizy. Ten wspaniały zestaw do zabawy zachęca do kreatywnej zabawy, podczas której maluszek będzie sobie wyobrażał, jak to jest być prawdziwym strażakiem!
 
W Stajni Little People jest tyle do zrobienia!Maluszki pomagają farmerowi Koby’emu zajmować się konikiem i dbać o stajnię. Mogą „napełnić” wiadro, nakarmić konika i pomóc posprzątać! Otwieranie i zamykanie drzwiczek, bujanie Koby’ego na huśtawce czy umieszczanie konika w stajni to świetny trening dla małych rączek oraz wyobraźni! Zawiera zestaw, figurkę Koby’ego i konika oraz specjalne akcesoria.
 
O farmie z tejże serii pisałam Wam tutaj i szczerze Wam Little People polecam. Od tamtej pory nasza kolekcja powiększyła się o traktor i ogródek.
Tropikalne Zoo Little People
to wspaniałe miejsce na radosną zabawę wraz ze zwierzątkami! Zwierzaki można wrzucać do środka przez otwór z liściach, ustawiać w różnych miejscach, huśtać je na huśtawce lub sprawić, żeby zjeżdżały po zjeżdżalni. Na koniec dnia trzeba je nakarmić i położyć spać. Tropikalni przyjaciele lubią też bawić się w chowanego: trzeba poszukać dla nich ciekawych kryjówek. To idealny zestaw dla małych miłośników zwierząt! W zestawie figurka Koby’ego, małpka, panda oraz słonik.

 

IMAGINEXT – przygody dla przedszkolaków
Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują zabawek, które pozwolą im rozwijać wyobraźnię i budować własne niezwykłe historie podczas zabawy. Linia zabawek Imaginext to świat pełen akcji, w którym to dziecko decyduje, co może się wydarzyć! Superpojazdy, samoloty, bajkowe smoki, rycerze oraz inne tematyczne zestawy oraz figurki są specjalnie dostosowane do zainteresowań starszaków, stymulują wyobraźnię, rozbudzają chęć odkrywania, a także budują wiarę we własne możliwości.
Smok Olbrzym Imaginext

Czy smok Olbrzym zaatakuje zamek? A może wesprze jego obrońców? Wszystko zależy od wyobraźni małego rycerza. Duży czerwony smok rusza skrzydłami i wydaje dźwięki! Smok wyposażony jest w system Action Tech – gdy zbliży się go do Zamku (sprzedawany oddzielnie), jego obrońcy usłyszą specjalny komunikat informujący o niebezpieczeństwie! Kto zwycięży Smoka Olbrzyma?Reakcja Jasia na smoka na zdjęciu: Wooooooooooow!!!!  😀

Duże samoloty Imaginext gotowe są do podniebnej akcji. 
Każdy posiada ruchome elementy i ekscytujące funkcje, dzięki którym wyobraźnia dzieci naprawdę poszybuje! Staranne wykończenia, realistyczny wygląd i intrygująca kolorystyka zachwyci małych pilotów podczas ich „podniebnych” przygód. W każdym zestawie znajduje się figurka pilota. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
 
TOMEK I PRZYJACIELE – dla miłośników przygód niebieskiej lokomotywki Tomek i Przyjaciele My First Thomas (18m+)

Kąpielowy Tomek
to ogromna porcja zabawy ze świata Tomka i Przyjaciół wprost do wanny maluszka. Kąpiel staje się przygodą, kiedy dziecko nabiera wodę za pomocą Harolda i wagonów, a potem wlewa ją za komin Tomka. Kiedy woda spływa, obrotowy element kręci się, a oczy Tomka poruszają. Kąpielowy Tomek z praktycznymi przyssawkami, które idealnie przyczepiają się do ściany, zmienia kąpiel w znakomitą zabawę. W zestawie Tomek, dwa wagoniki-sitka oraz Harold do nabierania wody.

 

Tomek i Przyjaciele Take-n-Play (3+)
W każdym z zestawów Spiralny Tor znajduje się lokomotywka oraz spiralna pętla torów, po której ciuchcie mogą pomknąć w dół. Można zebrać wszystkie zestawy torów i ustawić je jeden na drugim, aby stworzyć wielką zakręconą wieżę! Tory i lokomotywy można schować do dołączonego pojemnika z uchwytem i łatwo przenosić. Każdy zestaw zawiera lokomotywę. Asortyment obejmuje Spiralny Tor Tomka, Spiralny Tor Piotrusia oraz Spiralny Tor Diesla. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Tomek i Przyjaciele Trackmaster (3-6 lat)
Każde dziecko czasem lubi się bać… Zestaw Straszna Przygoda zapewni maluchom naprawdę STRASZNIE ciekawą zabawę! Kiedy Kuba jedzie przez most, „domki” na moście niepokojąco ruszają się, a stóg siana otwiera oczy, gdy lokomotywka przejeżdża obok. Czy Kubie uda się minąć nawiedzony dom i umknąć pułapce? Czy na torze zatrzymają go straszne drzewa? Maluchy z radością sprawdzą, czy Kuba pokona strach i pokona całą trasę!
Seria Tomek i Przyjaciele to Jaśkowy must have. Zdecydowanie!!!!
A dla maluszków…
FISHER-PRICE Pierwsze zabawki

Przytulanki nie tylko do przytulania
Fisher-Price to marka, która pokazała rodzicom, że zabawki powinny być wielofunkcyjne i spełniać różne role w życiu dziecka i rodziny. Wartymi polecenia są interaktywne przytulanki z linii Fisher-Price „Ucz się i śmiej!”. Doskonale wszystkim znane Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka pojawiły się w tym roku w nowej wersji wzbogaconej o technologię Poziomy Nauki, dzięki której treści edukacyjne można zmieniać w zależności od wieku i umiejętności maluszka. Te wspaniałe zabawki będą towarzyszyć maluszkom na wielu etapach rozwoju, a zabawa nie będzie się nudzić.

Chichoczące zwierzaki –
zwierzątka z linii Leśni Przyjaciele reagują śmiechem i wesołymi odgłosami na potrząsanie i ściskanie przez dziecko. Żywe kolory, wesołe wzory i miękkie faktury, pomagają stymulować zmysły malucha. Wszystkie Chichoczące Zwierzaki, tak jak każde dziecko, mają własny, zaraźliwy śmiech. W asortymencie miś, jeżyk, lisek oraz sówka. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Poruszający się Tygrysek –
Radosne raczkowanie zachęci malucha do raczkowania i podążania za zabawką, dzięki czemu wspiera rozwój ruchowy dziecka. Aktywna zabawa nagradzana jest ruchami zabawki, światełkami i dźwiękami. Maluch odkrywa, że dotykiem uruchamia różne funkcje i zaczyna rozumieć związek przyczynowo-skutkowy. Świecący nosek, kontrastowe kolory, wesołe dźwięki i muzyka oraz miękki materiał pomagają stymulować wzrok, słuch i dotyk maluszka.
 
 

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.