InterJAK rozdaje prezenty dla Czytelników

Chyba najwyższa pora, żeby odwdzięczyć się wiernym Czytelnikom za odwiedzanie bloga, liczne komentarze i okazywane różną drogą wsparcie… Choć Mikołaj jeszcze daleko, w InterJAK-u nastał czas prezentów!

Dziewczyna wśród prezentów

Fot. PhotoXpress.com

Los mi najwyraźniej sprzyjał, bo natrafiłem właśnie na niesamowitą promocję mojego ulubionego wydawnictwa „Tombakowe Bzdety”, oferującego w najlepszych cenach bestsellerowe e-booki najwybitniejszych autorów. Już od lat korzystam z oferty tej zasłużonej oficyny, czerpiąc z niej wiedzę i inspirację. Dzięki wspomnianej promocji, a także długim negocjacjom z wydawnictwem, udało mi się uzyskać dla Czytelników InterJAK-a szalone wręcz obniżki cen, sięgające nawet 40 procent. Warunkiem skorzystania jest jedynie użycie specjalnego linku:

http://www.tombakowe-bzdety.pl/partner/interjak/dafsghdjsgdyt36rgsh

Nie moją jest rzeczą, co wybierzecie dla siebie spośród setek tytułów – oferta jest tak bogata, że chciałoby się chyba kupić niemal wszystko. Pozwólcie więc, że zarekomenduję kilka pozycji, które uważam za szczególnie wartościowe.

Należą do nich przede wszystkim e-booki, pisane przez autorów-praktyków, dzielących się swoją bezcenną wiedzą i doświadczeniem, na przykład:

Jak być dobrym dziadkiem – 49,90 tylko 29,90 PLN!

22-letnia autorka, Eulalia Gaduła, znana m.in. z bestsellera „Jak być dobrą babcią”, podaje gotowe rozwiązania. Nie chcesz być wspartym o lasce starym prykiem, na widok którego każdy z lubością myśli o eutanazji? Chciałbyś zamienić się w miłego, starszego pana, któremu dzieci z rozkoszą podrzucą wnuczęta, by samemu w świętym spokoju zalać ryja do oporu? Sięgnij po tego e-booka, a dowiesz się, jak przy pomocy Tajemnego Stymulatora Osobowości odmienić swój los.

Wszystkim tym zaś, którzy obawiają się długich, samotnych jesiennych wieczorów, polecam kolejny sprzedający się jak świeże bułeczki poradnik najpopularniejszego polskiego zdobywcy serc:

Jak podrywać w Biedronce – 59,90 tylko 39,90 PLN!

Znany ze swej niezwykłej skuteczności, niesamowity Malwin Pręcik prezentuje tym razem 20 najlepszych sposobów na podryw w Biedronce, dzięki którym ani „on”, ani „ona” nigdy nie wyjdą już ze sklepu sami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od „nie może być – pan prezes?!” aż po „przepraszam, ale mój tyłek to nie parking na wózki”. Prezentowane w e-booku odzywki „na początek” plus zawarte w załączniku praktyczne porady „na potem” (cztery puszki piwa VIP po 1,77 zł skruszą każdy opór, trzeba je jej tylko wlać w japę) – gwarantują szał miłosnych uniesień po zakupach. To po prostu trzeba mieć w swojej elektronicznej bibliotece!

P.S. Autor pracuje obecnie nad książką „20 sposobów na podryw w Lidlu”, premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku.

Bardzo też sobie cenię niezwykłe porady specjalistów od motywacji, samorozwoju oraz pielęgnacji ciała. Z tej książki, co prawda, nie skorzystam (kupiłem tylko 10 sztuk na prezenty), ale polecam gorąco:

Śpij, a samo ci urośnie – 69,90 – tylko 59,90 PLN!

Natura ci poskąpiła? Nawet miseczkę A musisz wypychać watą i papierem toaletowym? Do siusiania potrzebujesz pincety? Nie martw się: Aldona Deska (tak, to ta od „Jak myć krocze kocim moczem” i „Babci sposoby na raka wątroby”) ma rozwiązanie dla obu płci poszkodowanych przez los. Amerykańscy naukowcy wykryli mianowicie Mentalny Stymulator & Wibrator – prostą formułę, której powtarzanie przed zaśnięciem sprawi, że już po kilku dniach zaczniesz się dziwić własnemu widokowi. Specjalny zestaw słów, działających na turbodennogenny enzoparalitomator śródmiąższowy czyni cuda, a jego geneza tkwi w zwyczajach i obrzędach afrykańskich plemion. Spróbuj, a już niebawem zadziwisz otoczenie tym, co masz najcenniejszego!

Wśród moich rekomendacji nie może, oczywiście, zabraknąć czegoś dla e-biznesmenów. Dosłownie przed kilkoma dniami wydawnictwo „Tombakowe Bzdety” zaprezentowało e-booka, którego autorem jest bodaj największy geniusz finansów wirtualnych. Polecam gorąco:

Robert Bill e’Yaki – Jak wyjść z finansowej dziury, leżąc brzuchem do góry – 149,90 tylko 99,90 PLN!

Tę książkę przeczytałem z zapartym tchem, jak wszystkie zresztą pozycje e’Yakiego (przypomnijmy chociażby takie tytuły jak: „Pijany ojciec, naćpany ojciec”, „Pilnuj własnego interesu, bo ci obetną” czy „Sześciokąt przepływu whisky”). Genialny autor uświadomił mi nie po raz pierwszy, że pracując i starając się zarobić – tylko tracę. Istota zarabiania tkwi zupełnie gdzie indziej, wystarczy podążyć tropem Mistrza. Nie zwlekaj, dowiedz się, jak dojść prostą i łatwą drogą do pieniędzy, których – pracując – nawet sobie nie wyobrażasz.

Ale pamiętaj – wchodź tylko poprzez link:

http://www.tombakowe-bzdety.pl/partner/interjak/dafsghdjsgdyt36rgsh

*

A jeśli ktoś się zdziwi, skąd ta niewinna krotochwila: zainspirował mnie wpis na pewnym blogu. Mój jest bardzo, ale to bardzo do niego podobny. Tyle tylko, że pierwowzór napisano całkiem na serio. I to jest najśmieszniejsze …i najbardziej żałosne zarazem.