Dzisiaj post w innym stylu. Nie będę rozpisywać się, chwalić czy narzekać. Po prostu spytam, bo wiem, że czyta mnie wierne grono doświadczonych mam. Jak nauczyć dziecko samodzielnie pić? Mój syn, pomimo 10 miesięcy, nawet nie chce samodzielnie trzymać butelki i prawdę powiedziawszy nie mam już pomysłu.
Jak widzicie kubek niekapek już MAMy i to nie bylejaki, bo z tego co sama próbowałam, kubek faktycznie nie kapie, ale pomimo wygodnych rączek i miękkiego, gumowego dzióbka, Jasio nie chce i koniec.
Piszcie mi w komentarzach jak nauczyć samodzielnego picia? Jakie miałyście sposoby i kiedy Wasze maluchy posiadły tą tajemną wiedzę?
Będę wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą sugestię, a Wy będziecie twórczyniami wielkiego sukcesu mojego syna 🙂

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.