Nadeszła chwila podsumowania. Wszystkie nadesłane zdjęcia zasłużyły na nagrodę, podziw dla mam i tatusiów za tak kreatywne i niekonwencjonalne podejście do wychowywania malucha. Kupić nową zabawkę jest niezwykle łatwo, ale wyczarować coś z niczego, albo jedną wykorzystać na kilka przeróżnych sposobów to już nie lada sztuka.

„To zasługa naszych dzieci” powiecie… oczywiście zgadzam się, ale miło popatrzyć na takich rodziców jak Wy. Chciałam serdecznie wszystkim podziękować, za poświęcony czas, za trud i za pomysły. Dziękuję, że swym udziałem postanowiliście podzielić się ze mną i Weerol Polska swymi rodzinnymi chwilami. Niestety zwycięzca może być tylko jeden 🙁Na początku wyróżnienie:

Zachwycił nas pomysł Mamy Beaty, która podsunęła pomysł absolutnie niekonwencjonalnego wykorzystania balonów z wodą. Zdjęcie przedstawiające uśmiechniętego od ucha do ucha artystę ukradło moje serce (zresztą weerola też) i sprawiło, że długo nie mogłam zdecydować się komu ostatecznie przyznać nagrodę. Gdybym miała drugi wózek do rozdania, na pewno trafił by w ręce balonowego malarza.
Nagroda trafia w ręce:
Ostatecznie, po nieprzespanej nocy, wielogodzinnych analizach, ostateczny wybór przekazałam na ręce Jasia i mojego męża. To oni zdecydowali że…
i jej pomysł z nakrętkami. Realizacja zabawy to prawdziwy majstersztyk, dlatego nagradzam nie tylko fajny pomysł, ale przede wszystkim niesamowite zaangażowanie w zadanie konkursowe, które zdaję sobie sprawę, nie było łatwe. Dla tych co nie widzieli, poniżej zamieszczam zwycięski kolaż.
Zwycięzcę, czyli Panią Karolinę, proszę o przesłanie danych do wysyłki poprzez FB (TUTAJ) lub mailem na info@weerol.pl.
Mamo Karolino, byłabym wdzięczna za podesłanie zdjęcia uwieczniającego radość córci z zabawy Weerolem, ale to nie jest obowiązkowe zadanie dodatkowe :p

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.

 • dziękuję za wyróżnienie i gratuluję zwyciężczyni 🙂

  • ale jak się zwyciężczyni nie zgłosi to ja chętnie przygarnę 😀

  • Beatko jak zwyciężczyni się zgapi, to na bank nagroda poleci właśnie do Ciebie 🙂

 • Anonimowy

  Gratuluję!

 • Gratuluje. A teraz mam pytanie troche z innej beczki. Jak ty zrobiłaś te ustawienia bloga? Też takie chce tylko może inny kolorek. pomóż! 🙂

  • Mój mąż stworzył mi szablon. To wymaga znajomości języka HTML na wyższym niż przeciętny poziomie. Nie umiem Ci powiedzieć jak to zrobić, bo to sprawa dla osoby ze sporą wiedzą informatyczną, a ja takiej nie posiadam.

  • Ale pochwalę się :p że wszystkie grafiki to już moja robota na programach dla grafików …

 • Szkoda tylko, że praca zupełnie nie związana z tematem konkursu. Przecież nakrętki od słoiczków to nie zabawka.

  • Jak to nie? Mogą być zabawką tak jak butelka, łyżeczka itp.

 • Dziękujemy:)

 • Gratulacje!

 • Gratulacje 🙂