Zielone choinki bogato przystrojone kolorowymi bombkami. Różnobarwne, migające lampki, wyczarowują swym blaskiem magiczną atmosferę Świąt. Dźwięk dzwonków w rękach brodatego Mikołaja, świdruje w głowie myślą, że oto nadszedł czas pisania listu ze swoimi pragnieniami.

Mam całe mnóstwo marzeń, które czekają na półce spełnienia w przyszłości, dlatego o wiele łatwiej spełniać mi te, które myślę, że mogą być marzeniami mojego maleńkiego synka. Z obserwacji jego zabaw jestem w stanie stwierdzić, które zabawki podobają mu się najbardziej. To typowy chłopiec, który uwielbia autka, ciągniki, samoloty i różnego rodzaju pojazdy, którymi zabawy urozmaica przezabawnymi onomatopejami. Oprócz „brum, brum” Jaśko uwielbia bawić się zwierzątkami, uczyć się wydawanych przez nie dźwięków, dlatego właśnie otrzymana od FisherPrice farma (TUTAJ), niezmiennie stanowi Jego ulubioną zabawkę, którą potrafi bawić się nieprzerwanie nawet przez kilkadziesiąt minut. To właśnie dlatego chciałabym powiększyć kolekcję Little People o kolejne komplety tych kreatywnych zabawek.
W całej masie różnorakich zabawek, wypatrzyłam też inne perełki, które podejrzewam spotkałyby się z ogromnym entuzjazmem małego szkraba. Wiem, że zaprezentowany na ilustracji piesek Pluto byłby dla Jasia absolutnym Hitem, bo pierwszy raz widziałam u niego taki entuzjazm na widok zabawki prezentowanej w reklamie.
Są także pomysły na prezenty funkcjonalne, które ułatwią życie Jasia, a także i moje.
A Wy jakie macie pomysły na prezenty dla Waszych maluchów? I czy listy do Czerwonego z Brodą już wysłane?

 

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.