Nie masz pomysłu na własny biznes? Jeśli nie to pomyśl o tym, czy nie warto byłoby założyć swoją własną kolekturę lotto. Przecież w lotto gra naprawdę bardzo wiele osób. Kolektury lotto mogą być więc naprawdę świetnym biznesem, który nie wymaga od nas zbyt dużych pieniędzy na początku. Wystarczy, że mamy odpowiedni lokal i możemy zaczynać.

Ile można zarobić sprzedając kupony lotto? Takie pytanie zadaje sobie każdy kto myśli o tego typu biznesie. Przede wszystkim wszystko zależy od tego jak dużo czasu chcesz poświęcić na swoją pracę. Czy zatrudnisz pracowników, czy może sam będziesz sprzedawać?
Ważne jest bardzo miejsce, gdzie otworzymy naszą kolekturę. Jeśli będzie to tłoczne i chętnie odwiedzane przez ludzi miejsce, to możemy liczyć na spore dochody. Jeśli jednak rzadko ktoś będzie w pobliżu naszej kolektury, to nie liczmy na zbyt wiele. Najlepiej jest więc otworzyć punkt lotto w jakiejś galerii handlowej, w której takiego punktu jeszcze nie ma. Trzeba się naprawdę śpieszyć przed konkurencją.