Nikt nie jest bardziej kreatywny niż nasze dzieci. Nikt też tak jak one nie potrafi, w tak pomysłowy sposób znajdować nowych zastosowań zabawkom czy przedmiotom użytku codziennego. Drewniana łyżka może stać się lalką, męska skarpeta zabawnym stworem, a… no właśnie, a jakie pomysły mają Wasze pociechy?

Chcesz wygrać?Po pierwsze przeczytaj REGULAMIN

A następnie…

Pamiętaj!!! Zdjęcia wysyłamy na adres anyahblog@gmail.com
Nagrodą jest weerol w wersji ze zwierzątkami, dokładnie taki jak ma Jaś (poczytaj o nim tutaj).Bawimy się do 25 sierpnia

 
 
Z małym mankamentem na wewnętrznej stronie wózka. Mankament powstał w trakcie produkcji, wózeczek jest nowy nigdy nie używany, a defekt można w bardzo prosty sposób wypolerować papierem ściernym.
Zachęcam do zabawy 🙂 W razie pytań, piszcie w komentarzu…Powodzenia

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.