Każda mama śledzi rozwój swojego malucha, z niecierpliwością czekając na jego pierwsze osiągnięcia. Pierwszy rok życia dziecka to błyskawiczny rozwój niemowlaka, nabywanie nowych umiejętności i wiele tzw. kamieni milowych, które są początkiem jego samodzielności. Każdy z tych etapów przynosi ogromną radość, mamy często zapisują pamiętne daty w kalendarzu, traktując je jak rodzinne święto. Fisher-Price wie, ile trudu wkładają mamy w ich osiągnięcie, dlatego w Dniu Matki przyznaje im specjalną nagrodę macierzyństwa – trofea #dumnamama.

26 maja, tuż po północy, na facebookowym fanpage’u Fisher-Price pojawi się niezwykła Galeria Trofeów. Galeria zawierać będzie 6 wyjątkowych nagród, symbolizujących kamienie milowe w rozwoju dziecka:
  1. Nagroda Ultradźwiękowej Łyżeczki – dla Mam, które odkryły, że jedzenie smakuje dziecku lepiej, kiedy dostarcza je do buzi samolot.
  2. Nagroda Mistrzyni Mowy – dla złotoustych Mam, które od pierwszych dni życia maluszka prowadzą z nim górnolotne rozmowy.
  3. Nagroda Łapaczki Szczęścia – dla Mam, których dziecko utrzymuje je w ciągłym ruchu.
  4. Nagroda Nocnikowej Niezależności – dla Mam, które ciężko walczyły o uwolnienie życia od pieluch!
  5. Nagroda Kilkugodzinnego Snu – dla Mam, którym udało się odkryć na nowo długi i niczym nieprzerwany sen!
  6. Nagroda Mediatorki Zabaw – dla Mam, które zawsze znajdą złoty środek w sprzeczce o foremki.
Każda mama, w tym wyjątkowym dniu będzie mogła przyznać sobie jedno trofeum. To, z którym najbardziej się identyfikuje. Trofeum należy udostępnić publicznie na swoim facebookowym koncie, dodając pod zdjęciem komentarz krótko opisujący historię związaną z wybraną nagrodą. W komentarzach należy używać hasztagów #dumnamama i #fisherprice. Mamy, które najciekawiej opiszą zdobycie kamienia milowego przez swoje dziecko i swój wkład w to niezwykłe wydarzenie, mają szanse wygrać niesamowite, spersonalizowane nagrody od Fisher-Price. Konkurs trwa do końca maja 2015.

O Autorze

Mamanna

Jestem Biofizykiem, zawodowym mikrobiologiem, nieperfekcyjną żoną, perfekcyjną panią domu, czasem upierdliwą babą, dzierżącą złoty medal w marudzeniu i robieniu z igły wideł. Od 9 lipca 2013 roku jestem także, nieprawdopodobnie szczęśliwą mamą małego i jakże kochanego Jasia, który od chwili urodzenia, codziennie odkrywa przede mną, różnobarwne uroki macierzyństwa. Na blogu staram się odzwierciedlić rzeczywistość taką jaką jest, nie sztucznie różową, często zagmatwaną, chwilami dołującą lecz jakże prawdziwą, przez co czytające mnie mamy mogą znaleźć we mnie cząstkę siebie samych.