Masz problem z dobrą jakością pomiarów? Nie wiesz jak doskonale i precyzyjnie dobrać miarę do własnych potrzeb, a firmy nie spełniają Twoich oczekiwań? Dobrze trafiłeś. Nasze laboratorium wzorcujące pomoże Ci dokonać pełnego, profesjonalnego pomiaru, bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że prześlesz nam produkt, który musimy zbadać, a nasi specjaliści prawidłowo wykonają swoją pracę i odeślą rzecz z powrotem do Ciebie.
Nie wierzysz w te zapewniania? Przyjdź do naszej placówki w Warszawie i przekonaj się sam. Możesz nadzorować naszą pracę, komentować i zgłaszać nieprawidłowości. Jeśli będziesz niezadowolony, gwarantujemy zwrot pieniędzy i wypłacimy odszkodowanie.
Niewiele osób wie jak ważna w dzisiejszym świecie jest precyzja. W naszym salonie działamy w zgodzie z normami krajowymi i międzynarodowymi, a standardy ISO nie są nam obce. Nasz profesjonalizm został już wielokrotnie nagrodzony na corocznych galach, a w naszej gablocie znajdziesz odznaki „Najlepszego laboratorium roku” i „Wybór klienta”.