Loty do Londynu (10)Londyn to jedno z najczęściej odwiedzanych europejskich miast. Każdego roku miliony turystów wybierają stolicę Wielkiej Brytanii na cel swojej podroży. Z powodu ogromnej popularności wśród turystów, oferta noclegowa w Londynie jest bardzo bogata.
Loty do Londynu można znaleźć w przystępnej cenie. Jest kilku przewoźników oferujących tanie bilety lotnicze do tego miasta. Dla osób podróżujących budżetowo najlepszą opcją noclegu jest hostel. Najtaniej przenocujemy w tzw. dormitoriach, czyli wieloosobowych sypialniach. Osoby, które dysponują większą ilością gotówki mogą wybrać jeden z licznych hoteli. Wybór jest ogromny. W Londynie znajdują się zarówno luksusowe i eleganckie hotele, jak i miejsca o niższym standardzie, ale przystępnej cenie.
Są osoby, które zamiast odhaczać kolejne turystyczne atrakcje wolą poznać kulturę i mieszkańców miasta. Dla takich prawdziwych podróżników świetnym wyborem jest znalezienie bezpłatnego noclegu w prywatnym domu.. W internecie znaleźć można strony zrzeszające  ludzi z całego świata. Takie nocowanie „na kanapie” u lokalnych mieszkańców nazywa się coachsurfing.
Inną możliwością nocowania w prywatnych domach czy mieszkaniach jest ich wynajem, tym razem odpłatnie. Również w tym przypadku pomocny okazuje się być internet. Powstały specjalne strony, gdzie można znaleźć nocleg w przystępnej cenie.
Miejsc, w których przenocujemy w Londynie jest wiele. Wybór zależy od naszych oczekiwań i budżetu. Bogata baza noclegowa z pewnością ułatwi znalezienie odpowiedniego miejsca, zgodnie z naszymi preferencjami.