Park zimowy…
Zastanawiało was zawsze to, co możemy zobaczyć jeszcze piękniejszego od rozkwitającej wiosną przyrody w pobliskich parkach? Czy jest lepsze uczucie od obserwacji budzącej się do życia przyrody, która zachwyca swoją prostotą, ale również zaraża pozytywną energią? Jeżeli tak to zapewne nie jesteście zwolennikami zimowych scenerii.

Tymczasem dla miłośników białego puchu właśnie istnieje również wiele ciekawych miejsc, które mogą odwiedzić w celu lepszego zapoznania się z otaczającą nas przyrodą. Dzięki lotom z różnych miejsc w naszym kraju możemy zasięgnąć czegoś, co jeszcze nie tak dawno temu było niedostępne. Loty Rzeszów Oslo są dosyć młode, jednak pozwalając nam na skosztowanie jednej z zimowych stolic rozpościerającej się już tak blisko koła podbiegunowego.

Park Zimowy w Oslo to jedna z atrakcji dla osób chcących zaczerpnąć białego szaleństwa. Położony tylko i wyłącznie o rzut beretem od stolicy (około 30 minut drogi) jest znakomitą propozycją dla osób aktywnych. To nie jedyna, ale jedna z ważniejszych atrakcji – nie przegap jej.