Restauracja Wiśniowy Sad

Restauracja Wiśniowy Sad oferuje niebanalne doznania dla najbardziej wybrednych kubków smakowych. Oferujemy pyszne dania kuchni tradycyjnej przyrządzone ze składników najwyższej jakości. Wiśniowy Sad to idealne miejsce na rodzinny obiad, randkę tylko we dwoje, uroczystą kolację czy po prostu dobry posiłek w domowej atmosferze.
Urokliwy wystrój nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat, który doprawiony jest niesamowitymi zapachami unoszącymi się w powietrzu. Bogate menu zaspokoi każdy gust. Restauracja Wiśniowy Sad to po prostu dobra kuchnia – tylko tyle i aż tyle. Miła i profesjonalna obsługa, wykwalifikowani szefowie kuchni i atrakcyjne ceny sprawią, że Wiśniowy Sad opuszcza się niechętnie i chętnie się do niego wraca. Dobra restauracja to bowiem nie tylko smaczna kuchnia, ale i gościnność.
Niebanalne menu sprawia, że do Wiśniowego Sadu wraca się, aby za każdym razem spróbować innego dania. Świeże składniki są podstawą naszych dań, a profesjonalni i pełni pasji kucharze potrafią zdziałać z nimi prawdziwe cuda.