Torty

Wiśniowy Sad specjalizuje się w wykonywaniu artystycznych i oryginalnych tortów i ciast na każdą okazję. Szukasz nietypowej słodkiej niespodzianki na urodziny, wesele czy komunię? Zamów swój indywidualny tort lub ciasto w Wiśniowy Sad Cafe. Świeżość, wspaniały smak i zaskakujący wygląd wypieku zachwyci wszystkich gości. Tort dla dziecka z bajkowymi postaciami, piętrowy tort weselny, a może elegancki tort na 50-te urodziny?

Dołącz już dziś do naszego elitarnego klubu sympatyków Restauracji Wiśniowy Sad i jego słodkiej filii Wiśniowy Sad Cafe i ciesz się ilością promocji i prezentów. Więcej informacji w zakładce KARTA STAŁEGO KLIENTA. Czekamy na Ciebie to nic nie kosztuje.

W naszej kawiarni każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od ciekawych kompozycji ciast przez lody tradycyjne własnej produkcji kończąc na przepysznej kawie i liściastej herbacie. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby zachwycić i umilić Państwu czas spędzony z nami.

Mamy zaszczyt zaprosić cię do elitarnego klubu sympatyków Restauracji Wiśniowy Sad oraz kawiarni Wiśniowy Sad Cafe. Przyjdź i odbierz indywidualną kartę stałego klienta. Szczegóły programu w regulaminie.

CZEKAMY NA CIEBIE.

Przyjmujemy zamówienia na ciasta na wszelkie okazje. Codziennie w naszej kawiarni istnieje możliwość ich skosztowania wtedy wybiorą Państwo te ulubione. Estetycznie wykonane zapakowane w piękne pudełeczko mogą stać się ciekawym prezentem dla najbliższych.