restauracje i hotele na wesele (8)Idealne wesele
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ale niestety organizacja idealnego ślubu jak z bajki zajmuje sporo czasu. Trzeba znaleźć odpowiednią sukienkę, garnitur, obrączki, zamówić datę ślubu i załatwić mnóstwo formalności. A to jeszcze nie koniec!

Po ślubie jest jeszcze wesele. Jak je zorganizować? Przede wszystkim należy znaleźć odpowiednią salę. Restauracje i hotele na wesele znajdują się praktycznie w każdej miejscowości. Jednak nie każde miejsce będzie odpowiednie dla każdej Młodej Pary.

Przede wszystkim trzeba rozważyć, ilu gości zaprosimy na wesele. Niektóre restauracje nie dysponują tak dużymi salami, a inne z kolei będą za duże, jeśli planujemy małą grupę biesiadników. Ponadto warto obejrzeć osobiście sale- czy nam się podobają, czy ich wystrój nam odpowiada. Warto także spróbować potraw, które właściciele proponują nam do podania na stół weselny.

A na koniec warto jeszcze ustalić wszystkie szczegóły- czy właściciele zgadzają się na przybycie kapeli lub dj' a z zewnątrz, czy mają wystarczająco duży parking, czy przewidują prowodyra, czy też trzeba go osobno zatrudnić.