Pamiętacie akcję u PARENTINGOWY.COM? Swoją drogą zapraszam Was na tego bloga, bo jest naprawdę godny poczytania. Wróćmy jednak do tematu. 9 lipca 2014 roku, Jaś obchodził będzie swoje pierwsze w życiu urodziny. Chciałabym, aby było magicznie, z przytupem i na prawdę wyjątkowo.  Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Was do akcji.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujecie się do naszej akcji przyłączyć. Myślę, że ten cudowny, choć podkreślam mocno zainspirowany (czytaj bezczelnie zgapiony) pomysł autorki bloga, którego polecam w pierwszym zdaniu wstępu, godny jest naśladowania i kontynuowania w nieco zmodyfikowanych, blogowych formach.

Zasady są banalnie proste:

  1. Robicie sobie fotkę z napisem „TO JUŻ ROK JASIO”, taką jak powyżej, albo lepiej ładniejszą :p Moja jest do bani, bo robiona na szybko i samodzielnie.
  2. Zdjęcie, w celu stworzenia urodzinowej galerii wysyłamy na adres anyahblog@gmail.com Tagujemy jako #roczekjasia! Niech społęcznościówki (facebook, twitter, google plus) zaleje fala urodzinowych życzeń dla Jasia.
  3. Przyłączyć może się każdy kto tylko chce, aby ten wyjątkowy w życiu dzień, był dla Jasia jeszcze bardziej wyjątkowym. Jeśli blogujesz, przy zdjęciu podaj mi adres swojego bloga i nie zapomnij, aby napisać mi swoje imię.

Dołączajcie i zapraszajcie innych. Zabawa potrwa do końca lipca 😀

Pierwsze zdjęcie od Ani, idealnie w dniu Jaśkowych urodzinek. Piękne, kolorowe … Aniu dziękujemy :*

 

Mr B również bawi się z nami. Dostaliśmy piękne i jakże uśmiechnięte życzenia od tych sympatycznych stworków. Bardzo dziękujemy…