rp_hobby7.jpgPrawdopodobnie macie w swoim otoczeniu jakiegoś miłośnika motocykli. Nam najczęściej ich kierowcy kojarzą się z czarną skórzaną kurtką, kaskiem i bajeranckimi gadżetami. Ale to nie tylko to. Przecież motocykle są świetną alternatywą dla każdego, kto chce sobie kupić jakiś pojazd. Są raczej szybkie (chociaż oczywiście to, ile wyciągają, zależy od modelu, a co za tym idzie, od ceny), a poza tym… nie trzeba stać w korku! Jest to wspaniała nowina dla każdego zainteresowanego nabyciem tego sprzętu.
Motocykl to także świetny pojazd na dalsze podróże. Oczywiście, jeżeli jedziemy gdzieś w kilka osób, nie ma możliwości, aby udało się wszystkich zebrać i na jednym motorze dotrzeć do celu. Jednakże jeżeli jesteśmy, na przykład, z Krakowa, wyjazd w góry na motocyklu nie jest problemem. Podróż trwa około 2 godzin (choć, oczywiście, jest to zależne od miejsca, do którego chcemy się dostać i odległości od naszego miejsca zamieszkania) i jazda na motorze jest w takim przypadku świetnym pomysłem.
Turystyka to, naturalnie, podróże. Ale turystyka to też dojazdy. Powinniśmy zadbać o to, czy bezpiecznie i komfortowo dotrzemy na miejsce. Motocykl to świetna alternatywa na środek transportu!